ADVENT A VÁNOCE V PŘÍBRAMI 2017
ADVENT A VÁNOCE V PŘÍBRAMI 2017
ADVENT A VÁNOCE V PŘÍBRAMI 2017

Aktuality

V pátek na vás čeká Čertovský Novák a ohňostroj

V pátek na vás čeká Čertovský Novák a ohňostroj

 

Přípravy na letošní největší zimní akci v areálu Nového rybníka vrcholí. Celou událost spojuje společné téma a na závěr programu chystají organizátoři překvapení. O zábavu bude rozhodně postaráno. 

„Celý program je provázaný tématem jedné notoricky známé české pohádky, s kterou je spojeno i závěrečné překvapení. Název pohádky prozrazovat nebudeme, ale pro ty, kteří sledují propagaci akce, nebude jistě těžké pohádku rozklíčovat,“ říká hlavní organizátorka akce Petra Zelenková, se slovy: „Nechte se překvapit.“

Program akce bude bohatý a různorodý. V letním kině se o zábavný program postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram, chybět nebudou koledy, společné tancování a zpívání, soutěže a na závěr nadílka od Mikuláše a andělů. V minizoo si nenechte ujít živý betlém, poprvé v 16:00 a podruhé v 16:45. Nepropásněte také možnost se vyfotit ve fotokoutku vedle minizoo a odnést si tak hezkou vzpomínku na akci.

V areálu Nového rybníka bude probíhat vánoční trh s vánočními dekoracemi, ozdobami, svařeným vínem, punčem, trdelníky a dalšími tradičními dobrotami. V tvořivé dílně si děti vyrobí malý suvenýr na památku a pro odvážlivce a zlobivce je připraveno pořádné peklo, kde budou probíhat soutěže o dárečky a vážení hříšníků. To vše za doprovodu vůně kotlíkového guláše a špekáčků, podávaných zdarma kousek od pekla. V 18:15 proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu a program končí odpálením ohňostroje z hráze Nového rybníka.

 

Parkování a dopravní omezení spojené s akcí

Parkování bude možné u Zimního stadionu, u viaduktu, Na Flusárně, také ve dvoře společnosti Drupol a za poplatek na parkovišti pod minigolfem, přímo v areálu Nového rybníka. Kde naopak parkování možné nebude, je stará Milínská ulice (příjezdová cesta k letnímu kinu), která bude z obou stran uzavřena. Toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro organizátory akce a účinkující.

Akce Čertovský Novák Vol. 2 se koná v pátek 7. 12. 2018 od 15:30, zakončena bude ohňostrojem v 18:30. Vstup na akci je zdarma.

Ochrana osobních údajů | Cookies

Infocentrum Městského úřadu Příbram, Tyršova 106, Příbram I | Tel: +420 318 402 381 | info@pribram.eu | www.poznejpribram.cz | Facebook.com/poznejpribram

© 2019 Město Příbram. Všechna práva vyhrazena. Developed by: Smartim