Advent 2022 - Příbram

ADVENT A VÁNOCE V PŘÍBRAMI 2022

Adventní svátky klepou na dveře i v našem městě a s ním také předvánoční program. Každou neděli můžete zavítat do města setkat se se sousedy a přáteli. V letošním roce můžete poprvé navštívit každou neděli jiné místo, které je spjaté s naším mětem.

Adventní čas zahájíme na náměstí T. G. Masaryka tradičními trhy spolu s odpoledním kulturním programem. K poslechu budou znít koledy v podání sborů ZUŠ Příbram I, pro nejmenší bude k vidění pohádka Bylo nebylo a vše završí svým vystoupením Aneta Langerová.

Před vystoupením Anety Langerové dojde ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu, čímž zahájím čas vánoční.

Druhou neděli se adventní neděle zastaví na Březových Horách na náměstí J. A. Alise, na kterém vystoupí The Schunky a Petr Vašina s Míšou Mádlovou. V kostele sv. Vojtěcha proběhne koncert pěveckého sboru Krásky.

Třetí a tedy stříbrnou zastávkou letošního adventu bude rovněž poprvé Svatá Hora. Na nádvoří Svaté hory vystoupí Příbramská filharmonie a legendární Žalman a spol.

Celý adventní cyklus uzavřeme Zlatou nedělí na náměstí 17. listopadu. Vánoce s námi přivítají dětské pěvecké sbory z ZUŠ A. Dvořáka, Divadlo Za2 se svou pohádkou Velká dobrodružství Malého brouka a swingový zpěvák Jan Smigmator.

Těšíme se na vás a přejeme klidný předvánoční čas.

Prohlédněte si program.

facebook

Ochrana osobních údajů | Cookies

Městské kulturní centrum Příbram, Špitálská 18, Příbram I | mkcpribram@pribram.eu

© 2023 Město Příbram. Všechna práva vyhrazena. Developed by: Smartim